Redaktionen

Vi jobbar på Vilja och Nypon förlag

Annette Persson, huvudredaktör Nypon förlag
annette@nyponforlag.se

Bengt Revin, controller och inköpare
bengt@nyponforlag.se

Gabriela Anusic, redaktionsassistent
gabriela@nyponforlag.se

Henny Holmqvist, förläggare Nypon och Vilja förlag
henny@nyponforlag.se

Kevin Pedersen, redaktionsassistent och sättare
kevin@nyponforlag.se

Lena Maria Nordstrand, förlagschef Nypon förlag
lenamaria@nyponforlag.se

Lina Nordstrand, förlagschef Vilja förlag
lina@nyponforlag.se 

Mia Ljunggren, huvudredaktör faktaböcker och Vilja förlag
mia@nyponforlag.se

Sandra Svensson, PR, marknad och kommunikation
sandra@nyponforlag.se

Sara Wåglin, huvudredaktör faktaböcker och Vilja förlag (föräldraledig)
sara@nyponforlag.se

Vår postadress är:
Vilja förlag
Östermalmsgatan 61
114 50 Stockholm

Telefon: 042-442 24 20
E-post: info@viljaforlag.se