Redaktion

Vi jobbar på Vilja och Nypon förlag!

Annette Persson, huvudredaktör Nypon förlag
annette@nyponforlag.se

Bengt Revin, tryck och ekonomi
bengt@nyponforlag.se

Gabriela Anusic, redaktionsassistent
gabriela@nyponforlag.se

Henny Holmqvist, förläggare Nypon och Vilja förlag
henny@nyponforlag.se

Charlotta Fahlén, redaktör och projektledare för VILJA JOBBA
charlotta@viljaforlag.se 

Lena Maria Nordstrand, förlagschef Nypon förlag
lenamaria@nyponforlag.se

Lina Nordstrand, förlagschef Vilja förlag
lina@viljaforlag.se

Mia Ljunggren, huvudredaktör Vilja förlag
mia@viljaforlag.se

Nina Rosengren, ansvarig för pedagogiskt material
nina@nyponforlag.se 

Sandra Svensson, marknad, pr och kommunikation
sandra@viljaforlag.se

Sara Wåglin, redaktör och ansvarig för fakta och mångspråk
sara@viljaforlag.se

Vår besöksadress är:
Vilja förlag
Östermalmsgatan 61
114 50 Stockholm

Telefon: 042-442 24 20
E-post: info@viljaforlag.se