Redaktionen

Vi jobbar på Vilja och Nypon förlag

Lina Nordstrand, Förlagschef Vilja förlag
lina@viljaforlag.se

Mia Ljunggren, Huvudredaktör Vilja förlag
mia@viljaforlag.se

Sandra Svensson, PR och marknadskoordinator
sandra@viljaforlag.se

Lena Maria Nordstrand, Förlagschef Nypon förlag
lenamaria@nyponforlag.se

Henny Holmqvist, Förläggare Vilja och Nypon förlag
henny@nyponforlag.se

Annette Persson, Huvudredaktör Nypon förlag
annette@nyponforlag.se

Bengt Revin, controller och inköpare
bengt@nyponforlag.se

Kevin Pedersen, förlagsassistent
kevin@nyponforlag.se

Sara Wåglin, huvudredaktör Vilja förlag (föräldraledig)
sara@viljaforlag.se

Vår postadress är:
Vilja förlag
Östermalmsgatan 61
114 50 Stockholm

Telefon: 042-442 24 20
E-post: info@viljaforlag.se